Krátký účto

Účetnictví

Jsme zkušený a dynamický tým odborníků, kteří se specializují na poskytování komplexních účetních služeb pro malé, střední i velké podniky. Pomůžeme vám s vedením účetnictví nebo se zpracováním mezd. Můžeme pracovat externě v našem systému, nebo na dálku v tom vašem. Vše záleží na domluvě.

Natálie Časarová

Natálie Časarová
Vedoucí účetnictví a daní
Natálie Časarová
Ondřej Krátký
Statutární auditor, jednatel
Ondřej Krátký

Umíme se kompletně postarat o podvojné účetnictví, daňovou evidenci, evidenci majetku nebo účetní závěrku. Potřebujeme s vámi jen nastavit systém předávání podkladů a dohodnout se, jakým způsobem budete některé položky schvalovat.

Pokud si účetnictví vedete sami, možná se občas potřebujete s někým poradit. Nabízíme konzultace v oblasti mezd, daní i kontrolních procesů, poradíme vám i při zakládání společnosti, fúzích, rozdělování nebo při přípravě podkladů pro audit. Auditorské činnosti se konec konců věnuje velká část našeho týmu, a tak přesně víme, co auditor potřebuje a ocení.

Pokud potřebujete přizpůsobit své účetní záznamy a finanční výkazy mezinárodním účetním standardům, můžeme vám s tím pomoci. Zvládáme  konverze do IFRS i do US GAAP. 

Kromě konverze českého účetnictví pro mezinárodní účely jsme schopní udělat to i naopak. Účetnictví vedené primárně dle mezinárodních účetních standardů připravíme tak, aby bylo v souladu s českými účetními a legislativními pravidly. 

Sestavení konsolidovaných výkazů je proces, v němž typicky mateřská firma sdružuje (konsoliduje) informace z dceřiných či přidružených společností do jediné účetní závěrky. Nabízíme pomoc s celým procesem konsolidace. Rovněž umíme poradit konsolidačním celkům (skupinám), které potřebují sjednotit účetní politiky nebo mezi sebou pro účely konsolidace eliminovat vzájemné transakce. 

Můžeme pro vás shromáždit účetní data a dle potřeby je upravit, aby byla v souladu se zákonem o účetnictví či jiným požadovaným rámcem pro účetní výkaznictví.