Daně

Daně

Jsme účetní a daňoví profesionálové, kteří mají dlouholeté zkušenosti a dobře znají daňový systém. Stále sledujeme legislativní změny a staráme se o to, aby naši zákazníci využívali všechny výhody, které z nich pro ně plynou. Naší prioritou je, abyste zbytečně nepřepláceli na daních a neměli strach z daňové kontroly.

Ondřej Krátký

Natálie Časarová
Vedoucí účetnictví a daní
Natálie Časarová
Ondřej Krátký
Statutární auditor, jednatel
Ondřej Krátký

Provedeme pečlivou analýzu vašeho účetnictví a zajistíme, aby daňové přiznání splňovalo veškeré požadavky platné legislativy, včetně využití všech slev a zvýhodnění.

Ať už váš příjem pochází z nájmů, akcií či kryptoměn, vypracujeme pro vás kompletní daňové přiznání a správně ho podáme. 

Postaráme se o správnou klasifikaci vašich produktů do příslušných sazeb DPH a zajistíme správné podání přiznání. Poradíme si i s komplexními případy z oblasti mezinárodního obchodu. 

Pokud potřebujete poradit s konkrétními otázkami, nebo zvážit optimalizaci vašeho podnikání z daňového hlediska, jsme tu pro vás. Společně najdeme řešení a možnosti přímo pro vaše podnikání.

Zajistíme, aby vaše účetnictví bylo vedeno v souladu s platnou legislativou a poskytneme vám odpovědi na všechny vaše dotazy. Nebojte se kontroly finančního úřadu a ušetřete si čas a starosti.